Menu
Theobroma

Theobroma

100% (1 hodnocení)
Skladem
169 Kč
ks
cena:169 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Kakaovníku (Theobroma cacao) se přezdívá dar deštného pralesa. Pochází z povodí Amazonky a pro tajemné Maye, kteří před asi tisíci lety př. n. l. přišli z hor do guatemalské nížiny a začali divoce rostoucí kakaovník kultivovat, se kakaové boby brzy staly hlavní plodinou. Hrály důležitou roli v náboženských obřadech, svatbách i jiných oslavách, bylo to platidlo, symbol plodnosti i obětina a kakaový nápoj byl považován za afrodiziakum. Surové kakao je plné hodnotného kakaového másla, enzymů a vitaminů. Máslo z něj získané se hojně využívá i v kosmetice. Mé kakaové mýdlo se vyznačuje vysokým obsahem kakaového másla, vedle něj obsahuje kukuřičný a za studena lisovaný avokádový olej a nepražený, BIO kakaový prášek. Mýdlo je díky obsahu kakaového másla a kakaového prášku intenzivně pěstící a vhodné pro sušší a citlivou pokožku. Teplá sladká kakaová vůně je uklidňující, zbavuje napětí a přináší radost. Je jako konejšivé objetí a vlídné slovo. Mýdlo neobsahuje esenciální oleje, vůně je pouze z použitého kakaa a kakaového extraktu.

Mýdlo Theobroma znáte pod původním názvem Mayské zlato.

Ingredients INCI: Aqua, Sodium Olivate, Sodium Cocoate, odium Cocoa Butterate, Sodium Cornate, Sodium Palmate RSPO, Theobroma Cacao Seed Powder, Persea Gratissima Seed Oil, Theobroma Cacao Extract.

Složení: Voda, olivový olej, kokosový olej, kakaové máslo BIO, kukuřičný olej, palmový olej z ekologického zdroje, BIO kakaový prášek, avokádový olej LZS, kakaový extrakt. 
LZS = lisovaný za studena

  • Váha: 100 g
  • Doporučené datum spotřeby: 12 měsíců od data výroby
  • Ekologické balení: papír s PEFC certifikátem
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
#no_reviews

X

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.