Menu
Pratum

Pratum

90% (8 hodnocení)
Skladem
169 Kč
ks
cena:169 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Léčivá síla rostlin, bylinek, které dříve znaly vesnické babky kořenářky a ke kterým se dnes pokorně vracíme. Staré moudré ženy uměly poradit a uměly vyléčit tělo i duši.  Něco pěstovaly na svých bylinkových zahrádkách, něco sbíraly na loukách, stráních a v lese. Pak byliny ve svazcích sušily, míchaly své účinné čarovné směsi, macerovaly tinktury, míchaly masti a vyráběly extrakty. Střežily si svá tajemství. Mé mýdlo v sobě ukrývá právě onu přírodní léčivou sílu. Díky skladbě základních olejů dobře myje, ale nevysušuje. Účinné látky z obsažených rostlin podporují hojení, zklidňují podrážděnou a problematickou pokožku, obnovují a chrání poškozenou pleť, zmírňují projevy dermatitidy a zaníceného akné. Kořenitá, zemitá vůně, ne nepodobná vůni bylin z divokých luk (Pratum), pomáhá zmírnit bolesti hlavy, vyčerpání, nervové vypětí a deprese.

Mýdlo Pratum znáte pod původním názvem Divoká louka.

Ingredients INCI: Aqua, Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Sunflowerseedate, Sodium Palmate RSPO, Papaver Orientale Seed Oil, Carum Carvi Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Origanum Majorana Herb Oil, Vetiveria Zizanoides Root Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf, Juglans Regia Leaf, D-Limonene*, Linalool*.
*z přírodních éterických olejů

Složení: Voda, olivový olej, kokosový olej, slunečnicový olej LZS BIO, palmový olej z ekologického zdroje, makový olej LZS, kmínový olej LZS, rozmarýnový éterický olej, majoránkový éterický olej, éterický olej z vetiveru, prášek z rozmarýnových listů, listy ořešáku, alergeny z přírodních éterických olejů. 
LZS = lisovaný za studena

  • Váha: 100 g
  • Doporučené datum spotřeby: 12 měsíců od data výroby
  • Ekologické balení: papír s PEFC certifikátem
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
#no_reviews

X

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.