Menu
Olivový háj

Olivový háj

80.69% (29 hodnocení)
Právě vyrábím

Hlídat dostupnost produktu

149 Kč
cena:149 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Nabluské mýdlo - arabsky sābūn Nābulsi  صابون نابلسي‎, tradičně vařily Palestinské ženy už před mnoha sty lety, a to velmi jednoduše, jen z olivového oleje, vody a popela. Až později zmýdelňovaly olej pomocí alkalické sody rozpuštěné ve vodě. Novodobá Nabluská mýdla již nejsou jen z olivového oleje, ale já jsem se chtěla vrátit zpět v čase, upravila jsem si prastarou recepturu, dala jí moderní tvář a vytvořila mýdlo jen z olivového oleje a extra panenského nefiltrovaného oleje, který si nechávám vozit z malé rodinné farmy v Andalusii. Moje olivová mýdla, stejně jako ta původní, také zrají mnoho týdnů, aby dokonale ztvrdla a uzrála. Olivový olej je zvláčňující, má schopnost přitahovat vnější vlhkost a udržovat ji v pokožce. Zároveň vytváří na kůži prodyšnou vrstvu a chrání před ztrátou vlhkosti vnitřní. Olivový olej nebrání pokožce v jejích přirozených funkcích. Díky němu je toto mýdlo, které nepění, ale vytváří jemnou mycí emulzi, příjemně hydratační, jemné a dobře čistí.
   
  • Pro typ pokožky: dehydrovaná a citlivá, mýdlo je intenzivně čistící, silně hydratuje a zvláčňuje, je vhodné pro alergiky, na obličej a hodně delikátní křehkou pleť nebo pro děti.
  • Vůně: mýdlo je bez jakýchkoliv esencí, jemně voní jen po použitém extra panenském nefiltrovaném olivovém oleji
  • Váha: před zráním minimálně 130g
  • Doporučené datum spotřeby: 12 měsíců od data výroby
  • Ekologické balení: baleno v pravém kompostovatelném celofánu a papíru s PEFC certifikátem
  • Složení INCI: Sodium Olivate (olivový olej), Aqua (voda), Olea Europea Fruit Oil (extra panenský nefiltrovaný olivový olej)
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
#no_reviews

X

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.