Menu
Herbae

Herbae

100% (1 hodnocení)
Právě vyrábím

Hlídat dostupnost produktu

169 Kč
cena:169 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Francouzský lékař Pierre Ordinaire, stvořil směs léčivých, voňavých bylin a koření jako všelék a svůj bylinný extrakt nazval La Fée Verte, tedy Zelená víla. Z lihového bylinného extraktu prodávaného v lékárně a určeného k perorálnímu užívání se později stal alkoholický nápoj. Ať už jde o legendu či nikoliv, jisté je, že bylinné nálevy, extrakty, pastilky a jiné přípravky vyráběné a prodávané v apatykách, jsou předchůdci dnešních moderních léčiv. Starověcí lékárníci a lékaři vypozorovali, že určité byliny (Herbae) fungují lépe společně, než jednotlivě. Dnes již víme o principu synergie a jisté směsi jsou deseti i staletími ověřené. A tak se tahle kombinace, ve které dominuje jemný anýz, sladký fenykl, trávově bylinný pelyněk pravý, voňavá meduňka a další, dostala z lihové tinktury švýcarského lékaře až do mého mýdla. To je díky jejich kouzelné moci silně antibakteriální, uvolňuje ztuhlé svaly a čistí a pěstí pokožku a jeho intenzivní bylinná vůně zbavuje nervozity a neklidu.

Mýdlo Herbae znáte pod původním názvem Zelená víla.

Ingredients INCI: Artemisia Absinthium Extract, Aqua, Sodium Olivate, Sodium Palmate RSPO, Sodium Cocoate, Sodium Linseedate, Carum Carvi Seed Oil, Illicum Verum Fruit Oil, Pimpinella Anisum Seed Oil, Foeniculum Vulgare Oil, Coriandrum Sativum Fruit Oil, Melissa Officinalis Leaf Oil, Hyssopus Officinalis Herb Oil, Artemisia Absinthium Oil, D-Limonene*, Linalool*.
*z přírodních éterických olejů

Složení: Extrakt z pelyňku pravého, voda, olivový olej, palmový olej z ekologického zdroje, kokosový olej, lněný olej LZS,  kmínový olej LZS, badyánový éterický olej, anýzový éterický olej, fenyklový éterický olej, koriandrový éterický olej, meduňkový éterický olej, éterický olej z yzopu, éterický olej z pelyňku pravého, alergeny z přírodních éterických olejů. 
LZS = lisovaný za studena

  • Váha: 100 g
  • Doporučené datum spotřeby: 12 měsíců od data výroby
  • Ekologické balení: papír s PEFC certifikátem
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
#no_reviews

X

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.