X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Menu
Bílá vulkanická pemza

Bílá vulkanická pemza

0% (0 hodnocení)
Dočasně nedostupné
59 Kč
cena:59 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Chodidla jsou zatěžována celou váhou těla a jsou velmi namáhaná. Kůže na nich se rychle obnovuje a odrůstá a často bývá ztvrdlá. Chodidla proto potřebují pravidelnou péči. Tato bílá vulkanická pemza od firmy Caribbean Sun pochází z mořských břehů Jižní Ameriky a jejích přirozeně abrasivních vlastností je využíváno právě k odstranění ztvrdlé kůže chodidel.
Pemza je druh vulkanické horniny a vzniká při určitém druhu sopečných erupcí, kdy horká láva obsahuje vysoký podíl vody a plynů vystříkne vysoko do atmosféry. Unikající plyn způsobí, že láva pění. Když pak láva vystydne a ztvrdne, vytvoří se velice lehký materiál s množstvím vláken a dutinek. Je to jediný kámen, který umí plavat na vodě. Pemza se dobře čistí a díky svému vulkanickému původu je přirozeně odolná proti bakteriím a plísni.
 
  • TIP: před použitím pemzy dopřejte nohám koupel s přídavkem soli s chřestem a aromaterapeutickou směsí éterických olejů
  • Původ: Bolívie, Honduras, Peru nebo Mexiko
  • Velikost: 5 - 7 cm
  • Balení: v recyklovatelném celofánovém sáčku
  • Údržba: po použití pemzu propláchněte pod proudem čisté vody a ponechte zavěšenou na šňůrce
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
#no_reviews