Menu
Bambusový kulatý kartáč - HYDREA LONDON

Bambusový kulatý kartáč - HYDREA LONDON

54% (10 hodnocení)
Na cestě

Hlídat dostupnost produktu

249 Kč
cena:249 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Vysoce kvalitní bambusový kartáč se štětinami z mexického Tampico kaktusu je určen masáži pokožky během mytí, ale hlavně za sucha. Efektivně vyhlazuje kůži a zlepšuje prokrvení. U lázeňských terapeutů jsou silné kaktusové štětiny velmi oblíbené, neboť jsou pevné a málo ohebné což je činí ideální pro boj s celulitidou i odstranění odumřelé pokožky. Díky svému tvaru se kartáč dobře drží a masáž je tak pohodlná a snadná. Po použití jej lze zavěsit za jutový provázek.
Bambus je přirozeně antibakteriální a výrobky z něj tím pádem odolné koupelnovým pachům a plísním.
Kartáč je vyroben z organicky pěstovaného bambusu z obnovitelných zdrojů a až doslouží, je plně biologicky rozložitelný.
 
  • Velikost: průměr hlavice je 10cm
  • Materiál: kartáč: bambusové dřevo s FSC® (Forest Stewardship Council) certifikací, štětiny: mexický kaktus
  • Údržba: po použití propláchněte pod proudem teplé vody a nechte volně uschnout.
  • TIP: kartáč skvěle doplní japonskem inspirovené mýdlo s aktivním bambusovým uhlím a sušenou bambusovou šťávou Horský onsen. 
  • Zajímavost: Bambus přirozeně prospívá v mnoha oblastech světa. Díky své odolnosti proti škůdcům roste bez potřeby chemického ošetření. Bambus je rychle rostoucí tráva a vyprodukuje více kyslíku a absorbuje více oxidu uhličitého než to samé množství stromů. Je to významná udržitelná a eko-přátelská rostlina. Pokud není při její sklizni porušen bohatý kořenový systém, vyniká svými rychlými autoregeneračními mechanismy a tím zabraňuje erozi půdy.
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
#no_reviews

X

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.