Menu

zalohy textu Zakazky

Chcete mít své vlastní mýdlo? Nebo mýdlo, které budete dávat jako dárky svým klientům nebo prodávat exkluzivně jen ve svém obchodě? Stačí mi napsat a společně vytvoříme Vaše exkluzivní mýdlo.

Nejčastější postupy jsou tyto dva:
1/ Rychlejší a levnější
Tato varianta je určena spíše pro jednorázové zakázky typu firemního dárku, propagace atd. Funguje to tak, že si vyberete jednu z mých již hotových a schválených receptur (mýdla a šampony zde na eshopu) a domluvíme se pouze na velikosti mýdla a na etiketě. Etikety umíme vyrábět sami, ale vyhrazujeme si právo veta na podobu grafického návrhu. Možností je samozřejmě i domluva na zabalení do krabičky apod.

2/ Profesionální
Tato varianta je určena zákazníkům, kterým jde buď o dlouhodobou spoupráci a nebo požadují plnou exkluzivitu. Receptura je unikátně vytvořená po vzájemné dohodě, stejně tak gramáž a balení. Mýdlo projde kompletním procesem certifikace (je nutné tedy počítat s počátečním nákladem za sestavení receptury a certifikaci a s časovou náročností certifikace SZÚ).
 
V případě jakýchkoliv dotazů nás bez obav kontaktujte emailem. :)

 

 

winepunk

Tohle krasné karlštejnsko - křivoklátské mýdlo vzniklo ve spolupráci s Ondrou Kopičkou z jeho vlastních včelích produktů - vosku, medu a propolisu (a také dubové kůry) a z lokálních českých za studena lisovaných olejů - lněného, slunečnicového, řepkového a pšeničného.

www.winepunk.cz

 

nobilis

Olivové, Geraniové a Amorek. Mýdla exkluzivně vyrobená pro Nobilis Tilia z Vlčí Hory.

www.nobilis.cz

 

momoichi

Zakázka na exkluzivně vyrobená mýdla pro coffetearia Momoichi.

KAZE 風 je mýdlo s matcha čajem a čistým hedvábím s esencemi citronové trávy, limetek, jasmínu a ylang-ylangu. 

KI 木 je mýdlo s kávou, s esencemi brazilského dřeva Cabreuva, pimentovníku, šalvěje a s kávovým extraktem.

www.momoichi.cz

 

ke korenum

Zakázkové mýdlo pro Jitku a Honzu z Vysoké u Sedlčan je z kozí syrovátky od jejich koziček a vzniklo jako součást jejich projektu Ke Kořenům. Zajímavostí u těchto mýdel je tříměsíční doba zrání, které mléčným mýdlům velmi prospívá. Případné zájemce o projekt Ke Kořenům či mýdlo odkáži na webové stránky:

www.kekorenum.com

 

mydlo z materskeho mleka

Požádala mě kamarádka žijící v USA, zda bych pro ní a pro její miminko neudělala mýdlo z jejího mateřského mléka. Je to trend, který se v poslední době v Americe stále více rozšiřuje. Souhlasila jsem, a tak vzniklo toto jemné mýdlo, bez éterických olejů, tedy bez vůně, jen z těch nejkvalitnějších, za studena lisovaných olejů, nerafinovaného bambuckého másla a mateřského mléka, zmýdelněné hydroxidem ph. Eur., tedy lékopisné kvality. Miminko už se vesele myje ve svém vlastním a jedinečném maminčině mýdle a já jsem ráda za možnost, že jsem si i já toto mohla vyzkoušet.

Maminky ví, že jejich mléko je pro miminko to nejlepší a věří, že nejen jako výživa, ale i k péči o jemnou dětskou pokožku. Miminko umyté v mýdle s obsahem mateřského mléka je vůní maminky neustále obklopené a zdá se, že to přispívá k jeho psychické pohodě. Mýdlo je navíc zcela přírodní, neobsahuje vůbec žádnou chemii, konzervanty, umělá barviva, parfémy, ani jiné syntetické suroviny. Je to tudíž to nejlepší, co svému miminku můžete dopřát.

 

 

doubleshot

Kávové mýdlo pro předplatitele kávy Doubleshot na Vánoce 2014.
Upravená receptura mýdla Tajemný orient, v mýdle byla použita káva dodaná pražírnou Doubelshot.

www.doubleshot.cz

 

 

TRMS

Exkluzivní mýdlo pro řeznictví TRMS a restauraci Maso a kobliha.
Zadání bylo mýdlo ze sádla, nevšední a šik, stejně jako kuchařské a řeznické kreace Paula Daye.

Mýdlo je vyrobené z dodaného BIO vepřového sádla a dalších základních tuků a olejů. Obohaceno je koprovým olejem. Obsažené najemno mleté živočišné uhlí jednak dává mýdlu zajímavou barvu, ale také působí jako dezinfekční a čistící složka. Mýdlo svěže voní po mátě kadeřavé a vysoké čistící schopnosti pomáhají jemně drcené pecičky z hroznů coby peelingu. Přestože mýdlo velmi dobře myje ruce po práci v kuchyni a na zahradě, pokožku nevysušuje.

www.trms.cz

X

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.