Menu
Malá houbička - HYDREA LONDON

Kosmetická houbička Honeycomb - HYDREA LONDON

0% (0 hodnocení)
Skladem
99 Kč
ks
cena:99 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Prémiová přírodní mořská houba Honeycomb od firmy Hydrea London, je houba té nejvyšší kvality. Je hedvábně měkká, vysoce savá a vytváří luxusní pěnu. Je to proto, že jsou houby ručně sbírány v oblastech Středozemního moře, kde je chladnější voda, větší hloubky a houby rostou pomaleji a tím pádem jsou pevnější a hutnější. Svou texturou, připomínající včelí plástve (odtud i jméno) je tato houba ideální k šetrnému mytí obličeje, mineralizuje a dezinfikuje pokožku. Přírodní houba je pro očistu nejpřirozenější, je hypoalergenní, určená pro nejcitlivější pokožku. Díky vysokému obsahu jódu je přirozeně odolná proti bakteriím a plísním, takže nezadržuje nepříjemné koupelnové pachy.

  • Druh: Hippospongia communis
  • Původ: Středozemní moře – udržitelný zdroj
  • Velikost: 5 - 6 cm
  • Barva: žlutá (běleno)
  • Údržba: Po použití dobře vymyjte pod proudem čisté vody, vytlačte přebytečnou vodu a nechte přirozeně uschnout. Nepoužívejte s éterickými oleji. Neždímejte, nepoužívejte na houby žádné čistící, prací ani bělící přípravky, neperte v pračce, nesušte na zdroji tepla. Houby lze šetrně ručně vyprat v roztoku mořské soli. Při správné údržbě je uváděná životnost houby asi 2 roky.
  • Upozornění: Houba je přírodní produkt. Každý jednotlivý kus je trochu jiný tvarem, barevným odstínem, strukturou i velikostí.
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
#no_reviews

X

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.