Menu
Liščí doupě

Liščí doupě (listopad 2018)

93.33% (6 hodnocení)
Vyprodáno
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Letošní podzimní limitku jsem měla v hlavě už od jara. Věděla jsem přesně, že bude pohádkově tajemná. Že v ní chci podzim v celé jeho kráse. Barevné listí, větvičky, oříšky, mechy, podzimní plody, pryskyřice, bobule... A pak mi zkřížila cestu Markétka z www.bymyyna.cz a její krásný ruční papír, na kterém jsou nakreslené (skoro) všechny ty suroviny, které jsem v mýdle chtěla mít. Jakoby ten papír stvořila přímo pro mě! Přímo pro tuhle limitku. A navrch ty lišky! Přesně ty mýdlu dodají onu pohádkovou tajemnost. A tak je tu: Liščí doupě s vysoce vyživujícími oleji bodlákovým, dýňovým, oříškovým, šípkovým a ostružinovým. Je v ní extrakt z dubové kůry, kosmetická rašelina, listy ořešáku a mletý hřebíček. Voní éterickými oleji z listů divoce rostoucího kajeputovníku, smrkového jehličí a větviček, listů hřebíčkovníku, africké modré trávy, toluánské pryskyřice a dubového mechu.

  • Pro typ pokožky:  mýdlo je určeno pro normální pokožku, je antiseptické, podporuje hojení kůže, pomáhá při artritických bolestech, lupence a plísňových infekcích.
  • Vůně: tajemná, zemitá vůně s kafrovými a sladce balzamickými tóny je uklidňující a konejšivá, ulevuje při respiračních problémech.
  • Váha:  před zráním minimálně 130g
  • Doporučené datum spotřeby: 12 měsíců od data výroby
  • Ekologické balení: baleno v luxusním autorském balícím papíru od bymyyna.cz a opatřeno etiketou z papíru s PEFC certifikátem
  • Složení INCI: Querous Robur Bark Extract (extrakt z dubové kůry), Aqua (voda), Sodium Olivate (olivový olej), Sodium Cocoate (kokosový olej), Sodium Sheabuterate (bambucké máslo), Sodium Safflowerate (bodlákový olej), Sodium Hazelnutate (oříškový olej), Sodium Pumpkinate (dýňový olej), Sodium Plum Kernelate (švestkový olej), Peat Extrakt (extrakt z rašeliny), Rubus Fructicosis Seed Oil (ostružinový olej), Picea Excelsa Leaf Oil (éterický olej ze smrkového jehličí a větviček), Rosa Rubiginosa Seed Oil (šípkový olej), Eugenia Caryophyllata Leaf Oil (éterický olej z listů hřebíčkovce), Melaleuca Leucadendron Leaf Oil (éterický olej z listů divoce rostoucího kajeputovníku), Myroxylon Balsamum Oil Absolue (éterický olej z tolu pryskyřice), Cymbopogon Validus Herb Oil (éterický olej z africké modré trávy), Theobroma Cacao Seed Powder (kakaový prášek), Juglans Regia Leaf (listy ořešáku), Evernia Prunastri Oil Absolue (éterický olej z dubového mechu),  Eugenia Caryophyllus Flower Powder (mletý hřebíček), Citral*, Cinnamal*, Eugenol*, Limonene*, Linalool*

    *z přírodních esenciálních olejů

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
#no_reviews

X

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.