Menu
Indiánské léto (říjen 2016)

Indiánské léto (říjen 2016)

0% (0 hodnocení)
Vyprodáno
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Času, kdy zlátne a červená listí a slábnoucí slunce v té pestrobarevné nádheře tančí svůj tanec na rozloučenou, zvykli si lidé říkat Indiánské léto. Končí sezóna darů přírody. Jeřabiny, trnky, šípky i další plody na stráních jsou zralé. Rostliny do nich odevzdaly vše pro další léto, další generaci. Veškeré živiny, aby poté, co se uloží ke spánku, mohl jejich život na jaře pokračovat. 22. září Slunce vstoupilo do Vah a nastal podzim. Ten první podzimní den odpoledne jsem ve své mýdlové laboratoři stvořila podzimní mýdlo. Snažila jsem se v něm zachytit proměnu a koloběh přírody, magickou transformaci. Je inspirované přírodou, je z přírody a jmenuje se právě podle tohoto období - Indiánské léto. Je v něm odvar z indiánské bylinky, která se nazývá Vilkakora, neboli Kočičí dráp (uño de gato) a kterou Indiáni používají na posílení imunity, je v něm dužina z jeřabin, je v něm kukuřičný olej a kakaové máslo doplněné o vzácný neemový olej. Do Jižní Ameriky, země Indiánů, nás přenese i vůně brazilského růžového dřeva v kombinaci s mystickou hojivou brazilskou kopálovou pryskyřicí, limetkou, šalvějí a hřebíčkem, vůně podzimně teplá. Jen limeta dává tušit příchod zimy a voňavou kompozici odlehčí čistými a šťavnatými ovocnými tóny.
Ke každému mýdlu bude navíc přiložený indiánský talisman, který jsem vytvořila z dřevěných korálků a stříbřitých peříček a zavěsila na koženou šňůrku.
V limitované sérii je tentokrát 34 kusů.
 
  • Pro typ pokožky: normální
  • Váha: před zráním minimálně 130g
  • Doporučené datum spotřeby: 12 měsíců od data výroby
  • Složení INCI: Uncaria Tomentosa Cortex Extract (extrakt z kůry Vilkakory), Aqua (voda), Sodium Olivate (olivový olej), Sodium Cocoate (kokosový olej), Sodium Palmate (palmový olej RSPO), Sodium Cornate (kukuřičný olej), Sodium Cocoa Butterate (kakaové máslo), Sorhus Aucuparia Purée (dužina jeřabin), Melia Azadirachta Seed Oil (neemový olej), Aniba Rosaeodora Wood Oil (esenciální olej z růžového dřeva), Copaifera Officinalis (esenciální olej z pryskyřice kopaiva), Citrus Aurantifolia Peel Extract (esenciální olej z limety), Eugenia Caryophyllus Leaf Oil (hřebíčkový esenciální olej), Salvia Officinalis Leaf Oil (šalvějový esenciální olej), Eugenia Caryophyllus Leaf Powder (mletý hřebíček), Citrus Grandis Seed Extract (výtažek z grepfruitových jader), Glycerin, D-Limonene*, Linalool*, Citral*, Eugenol*

*z přírodních esenciálních olejů
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
#no_reviews

X

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.